načítám

Akvária na stěnu

Kulaté nástěnné akvárium 56 x 18,7 cm

Cena:
od 3 020 Kč

Získej jej výhodně

Naše hodnocení:
88%

Toto kulaté nástěnné akvárium krásně zapadá do naší obývakové stěny a zvláště ve tmě, když je osvětleno, dotváří nebývalou atmosféru.

Lukáš Bednařík

Recenze a hodnocení tohoto akvária

Kulaté akvárium upevněné na zdi. Buďme k sobě upřímní – kolik z vás se může pyšnit tímto luxusem? Pravdou je, že skutečně jen málokdo. Ano, klasické akvárium má doma každý druhý, ale pokud chcete být v tomto ohledu jiní a originální, je nástěnné akvárium vaší trefou do černého, díky které zaručeně vybočíte z řady!

Jak již bylo řečeno – akvárium má dnes kdekdo. Řeč je ale o klasických akváriích, jež volně stojí v pokoji. Novinkou, která si jistě získá i vaší pozornost, jsou akvária, která se dají snadno připevnit na zeď jako obraz. Výsledkem tam je velice zajímavá dekorace, která přiláká veškerou pozornost i obdivné pohledy.

Součástí balení je akvárium, čerpadlo, filtr, světlo, držák na stěnu a manuál, se kterým zvládnete připevnění na zeď během několika málo minut. Nemusíte se bát složité instalace hodné odborníka. Bohatě postačí, budete-li mít alespoň špetku zručnosti v rukách. Kulaté akvárium se stane předností vašeho bydlení a onou poslední tečkou za jeho dokonalým vzhledem.

+ unikátní vzhled + nízká cena + čerpadlo a filtr - menší velikost - velikost nádrže

Technické parametry

  • Celkové rozměry: 560 x 187 mm
  • Rozměry vodní nádrže: 340 x 360 x 180 mm
  • Hmotnost: 6 kg
  • Materiál: hliník, MDF, akryl
  • Objem vody: 10 litrů
  • Tloušťka skla: 2 mm
  • Osvětlení: (6 W), délka kabelu: 2 m

Obsah balení

1 x akvárium, 1 x čerpadlo, 1 x filtr, 1 x světlo (zářivka),
1 x držák na stěnu: nástěnné spony a šrouby, 1 x německý manuál.